O nas

Biuro rachunkowe Roszak & Roszak ma swoją siedzibę w Grodzisku Wlkp. przy ul. Leśnej 13b. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm. Świadczymy usługi w zakresie: pełnej księgowości - księgi handlowe, księgowość uproszczona - książka przychodów i rozchodów, a także ryczałt ewidencjonowany. W ramach współpracy oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług, a mianowicie:

  • O nasprowadzimy pełną obsługę ksiąg handlowych oraz innych ewidencji księgowych,
  • sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS, bilanse, sprawozdania finansowe, roczne zeznania podatkowe,
  • prowadzimy sprawy pracownicze, kadrowo-płacowe,
  • pomagamy przy rozpoczęciu działalności gospodarczej,
  • reprezentujemy Państwa w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS,
  • odbieramy dokumenty z siedziby firmy, a w razie potrzeby oddajemy do Państwa dyspozycji naszych pracownikĂłw,
  • opracowujemy dokumenty kredytowe oraz dokumenty na dotację z PUP.

Doświadczenie, wysokie kwalifikacje i duża wiedza w sprawach prawa podatkowego, a przy tym elastyczność cenowa i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta to niezaprzeczalne atuty naszego biura. Biuro rachunkowe Roszak & Roszak to doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Jako biuro rachunkowe gwarantujemy naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo, ponieważ bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność finansową, za prowadzone przez nas rozliczenia księgowe. Zaletą naszego biura jest także pełna dyspozycyjność. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze, każdego dnia. Naszym priorytetem jest wyręczenie Państwa z przykrych obowiązków związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej firmy, aby mogli Państwo w pełni skoncentrować się na własnych celach biznesowych.

Jeżeli udało nam się, chociaż w niewielkim stopniu wzbudzić Państwa zainteresowanie, z przyjemności spotkamy się w celu uzgodnienia zakresu usług oraz złożenia odpowiedniej oferty cenowej.